Ankara'da güvenlikli iskele kiralama,satış ve kurulum hizmeti veren firmamız, iskele ve kalıp sistemleri alanındaki eksiklikleri görmüş ve  çalışmalarını bu alana yönlendirmiştir.
Kiraladığımız güvenlikli iskele modeli hakkında kısa bilgi vermek gerekirse kısaca şu maddeler halinde sıralıyabiliriz.

İnşaat sektöründe meydana gelen yenilikler güvenlik açısından da bir hayli işe yaramıştır. Son dönemlerde yüksek katlı binaların yapılması bu gibi güvenlik önemlerinin de alınması için gerekiyordu. İskele sistemi yüksek katlı binaların demir, kalıp işlerinin yapılmasında kullanılan motor mekanizmasıyla asansör gibi çalışan bir malzemedir. Bundan beş yıl önce belirli bir düzenek ile birbirine montaj edilip kullanılan iskeleler günümüzün teknolojisiyle mekanik bir hale gelmiştir. Özellikle boya işi ile uğraşan kişilere avantaj sağlayan iskele kiralama hizmeti firmaların daha uygun fiyatlara iş bitimine kadar kiralama imkânı sağlar. Firmalar bu malzemeyi almak yerine kiralamayı daha çok tercih ederler. Piyasada bu işi meslek haline getirmiş birçok esnafın olması da bu ihtiyacı kolay bir şekilde karşılamaya yetmektedir.

Düşme olaylarına karşı mükemmel bir özüm olan iskeleler yüksek katlarda rahatlıkla iş yapabilmeniz açısından oldukça faydalıdır. İş güvenliği açısından da yüksek katlı binaların inşaat işlerinde iskele kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Klasik montaj ile kurulan iskelelere göre daha pratik ve kullanımı kolaydır. Zamandan da ayrıca tasarruf etmenizi sağlar. İskele kiralama son dönemin popüler inşaat hizmetleri arasında yer almaktadır. Tek bir tuş ile metrelerce yükseğe dakikalar içinde çıkmanız kolaylığın adıdır. İnşaat sektöründe en çok kazalar gelişigüzel derme çatma yapılan iskeleler yüzünden olmaktadır. İşçi güvenliği açısından kullanımı pratik olan bu malzeme her inşaat sektöründe olması gerekmektedir. Ankara güvenlikli iskele ile ihtiyacınız olan iskeleyi belirli bir zaman diliminde kullanmak için kiralayabilirsiniz. Pratik kullanım sağlayan platform iskeleler işlerinizin daha kısa sürede bitmesi için idealdir. Montaj ve sökme derdiniz olmadan bir tuş ile hedefinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ülkemiz teknolojinin getirdiği bu nimetleri kullandığı sürece ciddi işleri başarı ile sonlandırmaktadırlar. Kentsel dönüşüm olarak başlayan inşaat sektöründeki dev adımlar bu gibi kolaylıkla kullanılan ekipmanlar ile daha kısa sürede teslimat için işe yaramaktadır. Ankara iskele ile uygun fiyatlara kiralayabilir, iskele ihtiyacınızı daha ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Özellikle mekanik düzenek ile çalışan iskele modellerini kısa sürede iş teslim etmek isteyen firma sahipleri daha çok tercih eder.

Bize Ulaşın

Adres: Uzaycağı Cad.Ostim Mah. No:3 - Ankara/Yenimahalle

Telefon: 0553 119 13 54

E-Posta: info@ankaraiskelekiralama.net

Web: http://ankaraiskelekiralama.net/