Ankara'da iskele kurulumu ve montajı yaapan ciddi firmalardan biriyiz.İskele kurulumu bilindiği gibi çok hassas olunması gereken ve montaj konusunda eğitim almış ve sertifikalı olan elemanlar tarafından yapılması gerekir.Elemanlarımızın hepsi işinde düzgün,teknik bilgilere hakim ve tecribeli kişilerdir.

Tecrübeli inşaat ustalarımız yapı ve malzemeleri göz önünde bulundurarak iskeleyi gerektiği gibi kurulumu yapar ve söker.İskele kurulumu yapmak ve sökme işlemlerinde çalışan personellerimizde 'İskele kurulum elemanı seviye 3' sertifikalarına sahiptir.

-İskele kurulum ve söküm işlerinde çalışan elemanlarımız sağlık açasından bu işi yapmaya uygundur.

-İskele kurulumu olmadan öcne bilirkişi elemanımız gelir ve zemin uygunluğunu kontrol eder.Makinanın oturtmaya ve çökmeye karşı zemin yeterince sıklaştırılır.

-İskele kurulumuna başlamadan önce gerekli işçi sağlığı ve güvenliği yasalarının niteliğinde önlemler alınır.Kurulum yada söküm yapılan yerin etrafına tehlikeli yasak bölge tabelaları konulur.

-İskele çalışma bölgesinde insanları uyarıcı nitelikte 'Dikkat yüksekte çalışma var' gibi uyarı ikaz levhaları konur.

-İskele montajında yüksek bölgede güvenlik tedbirli inşaat kemeri ve paraşüt tip emniyet kemeri,kaymaz eldiven gibi güvenlik önlemleri alınır.

-Taban kasları plana göre yerleştirilir.

-Taban ayar milleri,başlangıç ayağı hassas olarak yerleştirilir.

Ankara iskele kurulum ve söküm işlemlerinde firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Uzaycağı Cad.Ostim Mah. No:3 - Ankara/Yenimahalle

Telefon: 0553 119 13 54

E-Posta: info@ankaraiskelekiralama.net

Web: http://ankaraiskelekiralama.net/