Alışılmış inşaat iskele sistemlerinden daha fazla teknik özelliğe ve güvenliğe sahip otomatik iskeleler,işçileriniz için sizlere maximum güvenlik sunuyor.Öncelikle çalışanlara can güvenliği sağlamak sonra iskele üzerindeki ustanın daha rahat hareket etmesi,kurulum kolaylığı ve hızlı nakliye avantajları diğer iskele modellerinden daha çok kiralanmaya başlanmıştır.Klasik inşaat iskeleleri otomatik iskele modelleri ile karşılaştırdığımız zaman göza çarpan öncelikle maliyet ve kaliteli işçiliktir.Normal iskelerin kurulumu,sökümü,ayarlanması çok uzun zaman almakla beraber maliyet açısındanda otomatik iskelelere göre fazladır.

Biz;Ankara Otomatik İskele olarak sizlere teknolojinin getirdiği avantajları sunarak,daha kaliteli,daha verimli ve işçilerinizin sağlığını tehlikeye atmayacak bir ortamda sağlıklı çalışmaları için sizlere modellerimizi sunuyoruz.

Ülkemiz de yasal olarak işçi sağlığı ve güvenliği kapsamında gelişen işçi sağlığı için yapılan düzenlemer de otomatik iskele kullanılmasını tavsiye ediyor.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 2016 yılında yapmış olduğu inşaat kaza istatistik oranları %44 Düşme, %11 Malzeme Düşmesi, %8 Elektrik, %14 Makine ve kalan yüzdelik dilimde diğer iş kazaları oluşturmaktadır.

 

İnşaat firmaları tarafından en çok tercih edilen model S5 modelidir.Diğer iskele modellerine fark yaratan otomatik iskele modeli S5 ile sizlere Ankara otomatik iskele kiralama firması olarak hizmet veriyoruz.

 S5 Modelimiz;
» Tek kolon üzerine 10.5 m. Ye kadar açarak kullanılabilmesi,
» Klasik örümcek iskele sistemine kıyasla kolay, çabuk kurulum ve sökümü,
» Cephede kullanılacak malzemelerin, istenilen kata hızla ve güvenli ulaşımı,
» Elektronik motor gücüyle dikey olarak metal kolonlar üzerinde, yükselip açılması,
» Tüm bu özellikleriyle; yeni inşaat projelerinizin yanı sıra, var olan bina ve tesislerin bakım, onarım, cam, alüminyum, granit kaplama mantolama, boyama, sıva gibi her türlü dış cephe işlemlerinizde hızlı ve güvenli kullanma imkanı sunar.

Yüksek iş güvenliği; 
-Çalışacakları beton zemin düzayak, güvenli ve rahat olduğu için daha çok iş yapma olanağı sağlar.. İşçi emniyet kemerini rahatlıkla kullanabilir. İş kazası ise maliyetle açısından diğerlerine fark atar.
Zaman ve işçilikde ciddi tasarruf; 
Çalışanlar panelden tuşa basarak, platformu diz ile omuz hizasındaki en kullanışlı hale getirebildikleri için rahat çalışarak daha çok imalat yapmalarını sağlar. İşçilik maliyeti  hesabındada otomatik iskele,diğer iskelelere göre ön plandadır.
Aletleti yanlarında yukarı taşıyabildikleri için, malzeme hazırlık ve taşımasında daha az işçiye ihtiyaç duyulur. İşçilerin aşağı yukarı hareketi en aza iner.
Verimli iş ve düşük maliyetler sağlaması; 
Kurum söküm, iskeleden daha kolay ve ucuzdur. Platform 1,25TL/m2 ye kurulup sökülürken, diğer iskeleler 2- 2,50 TL/m2 dir.
Ankraj bağlantıları daha azdır; 50 metre platformda sadece 8 bağlantı vardır.

Bize Ulaşın

Adres: Uzaycağı Cad.Ostim Mah. No:3 - Ankara/Yenimahalle

Telefon: 0553 119 13 54

E-Posta: info@ankaraiskelekiralama.net

Web: http://ankaraiskelekiralama.net/