Ankara platform iskele kiralama firması olarak,2012 yılından bu yana inşaat firmalarına platform ve otomatik iskele kiralama hizmeti vermekteyiz.Son zameanlar ülkenizde bildiğiniz gibi olması gerektiği gibi işçi sağlığı ve güvenliği yasalarının gelişmesi ve işçi güvenliğinin en üst düzeye çıkması ile beraber inşaat sektöründe özelikle iskele kurulumları ve modellerinde zorunlu olarak otomatik ve güvenlikli iskele kullanılması zorunlu olmuştur.

Platform iskeleyi diğer iskele modelleri (klasik iskele) modelleri ile kıyasladığınız zaman,diğer iskelelere göre daha ergonomik,ekonomik ve daha güvenlidir..Klasik iskelelerin kurulumu bir hayli zahmetli ve kuruldukdan sonra inşaat ustaları tarafından kullanılması daha zor ve çok dikkatli olunması gereken bir yapı sistemidir.Ülkemizdeki inşaat alanındaki kazaların %10'a yakın oranı iskeleden düşme ve iskele devrilmesi kazalarından kaynaklanır.

Peki neden platform iskele kullanmalıyım?

-Zamandan tasarruf sağlar

-Maliyet açısından klasik iskeleler göre daha avantajlıdır

-İş kazalarını minimum düzeye azaltır.

-Kullanım kolaylığı (Tek tuşla yükselme,inme gibi özelliklere sahiptir)

-Kurulum ve söküm kolaylığı  şeklinde genel özelliklerini söyleyebiliriz.

Firmamız da platform,hareketli ve otomatik iskele satışı ve kiralama hizmeti vermektedir.Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İnşaatlarda en çok kazanın yaşandığı alan şüphesiz ki yüksekten düşme olaylarıdır. Yüksekten düşmelerin sonucunda da ya ölüm ile neticelenen sonuçlar ya da iş göremezlilik ile neticelenmiş sonuçlardır. Bu sonuçlar sonrası artık mecburi hale gelen yeni tip iskele sisteminin kullanılması, iş kazalarının kısmen de olsa önüne geçmektedir. Bu işi Ankara da yapan için Ankara platform iskele kiralama firması sayesinde kolaylıkla bu iskeleleri kiralayabilmekteyiz. Hatta iş olarak bizi çok fazla rahatlatan, daha iyi ve kaliteli iş çıkarmamıza da olanak sağlayan platform iskele sayesinde özellikle boya ve monta lama işlerinde en fazla tercih edilen yöntem olmaktadır. Yavaş yavaş artık birçok kişi tarafından mecbur olmasından başka, işimizi de oldukça rahatlattığı için çok fazla tercih edilmeye başlanan platform iskele kiralama, her geçen gün daha da fazla hayatımıza girmektedir.

Bu sistemin bir farklı kiralama yöntemi de iskele kiralama yöntemidir. Son zamanlarda inşaat sektörünün devamlı artması, bu konuda olan iş kazalarının da daha fazla artmasına sebep olmaktadır. Bu iş kazalarının artmasının korkutucu bir gerçek olduğu bilindiği için buna bir önlem almakta şart olmaktadır. Bilindiği gibi en fazla kaza da iskele kazaları olduğu ve bu kazaların daha fazla tehlikeli olması, alınan önlemlerin, önemini ortaya koymaktadır.

İskele firmalarının ürettiği bu iskeleler, o eski ağaçtan iskelelere oranla daha kolay kurulum, daha uzun ömür ve daha fazla emniyetli olduğu için her inşaat sahibi firma için kullanımını önerdiğimiz bu malzemelere ulaşmakta çok basit olmaktadır. İnsan hayatının önemi, yapılan her işten daha fazla önemli olduğunu unutmayalım. Bunun için her geliştirilen önleme uymaya dikkat edelim. Bunun için her gün artan iskele talebine tüm inşaat firması sahiplerinin artan talebi gayet doğaldır.

Ürün Teknik Özellikleri; 

Max. Uygulama Yüksekliği Tek Ankraj İle :    12 metre
Max. Uygulama Yüksekliği Cephe Ankraj İle :    100 metre
Max. Ankrajsız Uygulama Yüksekliği :    10 metre
Cephe Ankrajları Arası Mesafe :    6 Metre
Asansör Hızı :    15 Metre / Dakikada
Mast Kolonlar (Kule) Uzunluğu :    120 Cm
Mast Kolon Kule Agirligi :    43
Platform Ölçüleri :    120 cm x 140 cm
Platform Ağırlığı :    43
Platform Ölçüleri :    120 cm x 140 cm
Mekanik Güvenlik Freni :    Hıza duyarlı emniyet paraşüt
Acil Durumda Durdurma ve Limit Swichleri :    Alt ve üst swichler
Elektro Manyetik Fren :    Mıknatıslı Fren
Max. Platform Uzunluğu / Kapasite :    10.6 m / 1000 kg

Bize Ulaşın

Adres: Uzaycağı Cad.Ostim Mah. No:3 - Ankara/Yenimahalle

Telefon: 0553 119 13 54

E-Posta: info@ankaraiskelekiralama.net

Web: http://ankaraiskelekiralama.net/