Ürün Adı: Kiralık Otomatik iskele
Ürün Kodu: 1523
Bu ürün 563 kez incelendi.

İskele; inşaatlarda dış cephede yapılacak olan işlemlerin yapılması için kullanılan sistemdir. İskele genel olarak işçilerin bu işi yapmalarını sağlayan bir tahta parçasıdır. Ancak bu tahta parçası nedeniyle birçok iş kazası meydana geldiğinde birçok yeni iskele modeli de hayatımıza girmiştir. Ankara iskele kiralama için aradığımız iskele çeşitlerinden istediğimizi kiralayabiliriz.

Otomatik İskele Kiralama

Tahta iskeleler hem iş süresini uzatmaktadır. Hem de işçilerin işlerini kolayca yapmalarına engel olmaktadır. Otomatik iskele ise otomatik olarak inen ve kalkan bir yapıya sahiptir. Ayrıca aynı şekilde otomatik iskele dış cephede işçilerin güvenliğini sağlayan güvenliği olan bir iskeleme sistemidir.

Ankara iskele kiralama için otomatik iskele tercih edilirse daha avantajlı olan bir yol seçilmiş olacaktır. Bu avantaj hem işçiler tarafından avantajdır. Hem de işveren tarafından avantajdır.

Platform İskele Kiralama

Platform iskele ise iskele ve kuleden oluşmaktadır. Platform iskele kolay sökülen ve kolay takılan bir yapıya sahiptir ve platform iskele ile binanın her yerine ulaşma imkânınız daha çok olmaktadır. Platform iskele kiralama ile hem işçi can sağlığının koruyabilirsiniz. Hem de iş çalışma hacmini artırabilirsiniz.

Ankara iskele kiralama için platform iskele kiralama tercih edilirse de daha avantajlı bir yol seçilmiş olacaktır. Bu avantaj ile işçiler işi yaparken zorlanmayacaktır. Daha az insan gücü kullanacaklardır ve bu sayede de iş daha hızlı türeyecektir.

Güvenlikli İskele Kiralama

Güvenlikli iskele ise iskelenin etrafında bir de güvenlik sisteminin bulunuyor olmasıdır. İskelenin etrafında bulunan güvenlik sistemi sayesinde işçinin can güvenliği ekstra olarak korumaya alınmaktadır.

Ankara iskele kiralama için güvenlikli iskele kiralama tercih edilirse de daha uygun maliyetli bir yol seçilmiş olur. Sonuç olarak iskeleleri satın almak çok daha yüksek maliyete sahiptir. 

Bize Ulaşın

Adres: Uzaycağı Cad.Ostim Mah. No:3 - Ankara/Yenimahalle

Telefon: 0553 119 13 54

E-Posta: info@ankaraiskelekiralama.net

Web: http://ankaraiskelekiralama.net/